MAGIC UNICA

Magic Unica pakub reisimisvõimalusi Itaaliasse audentsete, uudsete ja tavaturismi võimalustest välja poole jäävatega reisikogemustega olles orienteeritud läbi personaalse lähenemise terviklikku külastuselamust pakkuvatele lahendustele, individuaalsust ja eksklusiivsust hindavale kliendile.

Kasutades Magic Unica teami aastatega tekkinud mitmekülgset ja suurearvulist kontaktide pagasit soovime pakkuda võimalust kogeda erilist ja audentset kultuurikogemust Itaalias.

Lisaks on Magic Unica missiooniks kultuurivahetus, viies kokku eesti ja itaalia kunsti- ja kultuuriinimesi, muusikuid, ärimehi, näitlejaid, advokaate, meelelahutusmaailma esindajaid, mis aitavad kindlasti kaasa Itaalia-Eesti vaheliste ärisidemete ja koostööle majandustegevuse ning kultuuri vallas. Seeläbi rikastades mõlemat poolt ning avades palju uksi ja luues uusi võimalusi.

Kas soovid saada osa eriüritustest, privaatsetest õhtusöökidest ja spetsiaalselt organiseeritud kultuuriväärtuste külastustest, kuhu tavaturistid ei pääse?

Oled väsinud tavapärastest turistilõksudest ja sooviksid reisides kogeda ehedaid emotsioone? Sooviksid nautida tõelist itaalia õhtusööki koos itaallastest seltskonnaga hubases itaalia kodus, nautida aperatiivosid itaallaste kinnistel üritustel või saada osa kultuurielu suursündmustest privaatsetel vastuvõttudel koos kohalike kunsti- või kinoelu esindajatega?

Tahaksid luua kontakte nii Itaalias elavate välismaalaste ja itaallastega, mis avavad parimad võimalused efektiivseks kultuurivahetuseks ja uuteks audentseteks kultuurielamusteks?

Sooviksid osa saada eesti parimate kultuurispetsialistide, veini- ja kokakunstigurude, moekunstnike, kunstiajaloolaste ja filmirezissööride osalusel erilistest ja emakeelsetest kultuurielamustest veinimõisades, moekunsti maailmas, filmivõtete radadel ning lõpututes Itaalia kultuurikantsides?

Sooviksid osa võtta erakordsetest väljasõitudest Itaalias, nö off the beaten track elamustest ja kogemustest, mis turismibüroode brozüüridest ka parima tahtmise juures ei leia?

info@magicunica.com 

Title: 
MAGIC UNICA
Background images: